Fotografi, pozor!
Fotografski natečaj PD Nazarje za leto 2017 na temo NARAVA V GORSKEM SVETU se izteka. Še dobra dva tedna je do začetka zbiranja vaših fotografij.

Namen natečaja je prikazati lepote gorskega sveta, kot jih vidijo, občutijo, doživljajo in s fotografskimi aparati beležijo člani našega društva.

Cilj natečaja je priprava razstave ob mednarodnem dnevu gora (11. december 2017).

Pogoji sodelovanja (izvleček):

1. Fotografije morajo biti posnete v letu 2017 (lahko tudi v novembru ali v decembru 2016), v gorskem svetu Slovenije (nad 500 m nmv). Razvidna mora biti vsebina oziroma tematika natečaja – lepote in zanimivosti gorske narave, vključno z bivanjem, obiskovanjem in doživljanjem človeka v gorah.

2. Sodelujejo lahko vsi člani PD Nazarje s plačano članarino za leto 2017.

10. Fotografije bomo sprejemali v obdobju od 14. novembra do vključno 25. novembra 2017. Fotografije, prejete izven tega obdobja, bodo zavrnjene.

11. Avtor naj pošlje fotografije in podatke na spletni naslov pd.nazarje@gmail.com. Naslov (zadeva) sporočila naj bo »FotoNatečaj_2017_Priimek_Ime_avtorja«.

Podrobnosti najdete na tej povezavi.