Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  DECEMBER
- Kašna planina

Publikacije društva

Tudi letos smo se planinci podali na smučanje na avstrijsko Koroško, v znani smučarski center Bad Kleinkirchheim.

V soboto, 27. januarja se nas je 27 smučarjev zbralo ob 5.15 uri pred planinsko sobo, od koder smo zpolni pričakovanj z avtobusom krenili proti Bad Kleinkirchheimu.

Najprej seveda obvezni postanek za kavo na OMVjevem postajališču pri Radovljici, nato prek Jesenic v Bad Kleinkirchheim, kjer nas je pričakala zimska pravljica z čudovitimi progami in sončnim vremenom.

Po celodnevni smuki smo v poznem popoldnevu zdravi in prijetno utrujeni zapustili smučišče in se odpeljali proti domu. Na poti nazaj smo se ustavili na večerji v gostišču Grof in ob 20.50 uri prispeli v Nazarje.

Brez komentarjev.