V nedeljo, 9. decembra, se bomo podali po zgodovinsko-poučni poti slavnih vitezov Ostrovrharjev in mlinskih kamnov.

Gre za krožno pot, ki popotnika popelje skozi zgodovinsko, naravno, kulturno in tehnično dediščino Podgrada in njegove bližnje okolice. Tehnično pohod ni zahteven, vendar ga zaznamujejo tudi malo daljši vzponi, ki jih bomo ob primernem tempu brez težav premagovali, in sestop, kjer je na določenih mestih potrebna manjša pazljivost. Po pohodu bomo druženje nadaljevali v centru praznične Ljubljane. Prihod v Nazarje je predviden v večernih urah.
Vabljeni!

DNE: nedelja, 9. december 2018,
ZBOR: parkirišče pri društvenih prostorih ob 11. uri,
ZAHTEVNOST: lahka označena pot, primerna za vse pohodnike s primerno kondicijo,
ČAS HOJE: približno 3 ure (čas skupne hoje),
OPREMA: zimskemu vremenu primerna planinska oprema (kapa, rokavice, pohodne palice, v primeru snega gamaše),
HRANA IN PIJAČA: iz nahrbtnika, kasneje v centru Ljubljane možnost toplega obroka.

OBVEZNE PRIJAVE, INFO: do 7. decembra 2018 oziroma do zapolnitve mest na avtobusu.
Kontakt: 041 336 281 – Martin