Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V soboto, 22. septembra, smo bili na izletu starejše planinke in planinci našega društva. Tokrat smo se odpravili v Prlekijo in sicer v Veržej, kjer smo si med lepim sprehodom ogledali murske loge in mrtvice reke Mure, pravi naravni biser neokrnjene narave.


Domačin Franc, ki je poln znanja, nam je med potjo povedal veliko zanimivosti o življenju rastlin, živali in ljudi v tem predelu naše domovine. Med pohodom smo si sami pripravili pravo buraško južino, se z brodom odpeljali čez Muro na otok ljubezni, nato pa še v pravo domačo gostilno na zasluženo kosilo.

V lepem sončnem vremenu nam je tudi tokrat uspelo preživeti nepozaben dan v naravi in druženju.

Brez komentarjev.