Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V soboto, 22. septembra, smo bili na izletu starejše planinke in planinci našega društva. Tokrat smo se odpravili v Prlekijo in sicer v Veržej, kjer smo si med lepim sprehodom ogledali murske loge in mrtvice reke Mure, pravi naravni biser neokrnjene narave.


Domačin Franc, ki je poln znanja, nam je med potjo povedal veliko zanimivosti o življenju rastlin, živali in ljudi v tem predelu naše domovine. Med pohodom smo si sami pripravili pravo buraško južino, se z brodom odpeljali čez Muro na otok ljubezni, nato pa še v pravo domačo gostilno na zasluženo kosilo.

V lepem sončnem vremenu nam je tudi tokrat uspelo preživeti nepozaben dan v naravi in druženju.

Brez komentarjev.