Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Publikacije društva

Planinsko društvo Mežica vabi v soboto, 8. februarja 2020, na že 32. pohod na Peco.

Pohod je prostega značaja. Pohodniki se na goro podajajo v večjih ali manjših skupinah, samostojno ali v spremstvu lastnih vodnikov. Tistim, ki svojega vodnika nimajo, pa bi si vseeno želeli spremstvo, lahko vodnika po predhodnem dogovoru priskrbi Planinsko društvo Mežica.

Za udeležbo na pohodu je obvezna zimska oprema. Dom na Peci bo na dan pohoda odprt. Za hrano, pijačo bo poskrbljeno.

Pohodnike bodo na poti spremljali člani Gorske reševalne službe Koroška, pripadniki enote gorske policije in planinski vodniki PD Mežica.

Udeleženci pohoda, ki se bodo registrirali v Domu na Peci in bodo imeli na dan pohoda opravljenih deset pohodov bodo prejeli zlato priponko, za sedem srebrno in za štiri bronasto priponko kralja Matjaža. Za opravljeni petindvajseti pohod se bo pohodniku podelil kipec kralja Matjaža.

Odhod udeležencev pohoda od Doma na Peci nazaj v dolino je predviden med 13. in 15. uro.

Aktualne informacije in navodila bodo dan pred pohodom objavljena na spletni strani Planinskega društva Mežica www.pdmezica.si.

Dodatne informacije: pdmezica@gmail.com, GSM: 041 976 135

Hoja na lastno odgovornost!

VABLJENI !

<<< Originalno vabilo

Brez komentarjev.