Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2020

  Januar
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  Febuar
- Dobrča
  Marec
- Hleviška planina
  April
- Debela peč
- Otok Brač
  Maj
- Veliki Vrh-Mali Turn
- Srečanje planincev SMDO
  Junij
- Izlet za vse generacije
- Jerebica
  Julij
- Špik
  Avgust
- Visoki Kanin
  September
- Triglav (2 dni)
  Oktober
- Izlet v neznano
  November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Letos smo se planinci podali na smučanje na tromejo, v znani smučarski center Višarje-Monte Lussari.

V soboto, 25. januarja, se nas je 28 smučarjev zbralo ob 5.30 uri pred planinsko sobo, od koder smo z avtobusom, polni pričakovanj, krenili proti Italiji.

Najprej seveda obvezni postanek za kavo na OMV-jevem postajališču pri Radovljici, nato prek Jesenic in Kranjske Gore do Trbiža, kjer nas je pričakalo sicer rahlo sneženje, vendar je že po eni uri naredil čudovit dan, tudi sonce je pokazalo svoje obrise. Proge so bile odlično pripravljene in so zdržale dlje kot naše noge.

Po celodnevni smuki smo, vsi zdravi in prijetno utrujeni, v poznem popoldnevu zapustili smučišče in se odpeljali proti domu. V Lescah smo se ustavili še na večerji v gostišču Gala in ob 20.30 uri prispeli v Nazarje.

Brez komentarjev.