Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2020

  Januar
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  Febuar
- Dobrča
  Marec
- Hleviška planina
  April
- Debela peč
- Otok Brač
  Maj
- Veliki Vrh-Mali Turn
- Srečanje planincev SMDO
  Junij
- Izlet za vse generacije
- Jerebica
  Julij
- Špik
  Avgust
- Visoki Kanin
  September
- Triglav (2 dni)
  Oktober
- Izlet v neznano
  November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Poročilo pohoda na Dobrčo, 15. februarja 2020.


V lepem sončnem dnevu smo se odpravili proti Gorenjski. V kraju Brezje pri Tržiču je bilo udobne vožnje konec in devetindvajset pohodnikov je zagrizlo v strmino. Po dobrih treh urah hoje smo uspeli premagati 900 metrov višine in stali smo vrhu Dobrče.

Lepi razgledi, malo počitka in večina pohodnikov se je odpravilo še na sosednji, izredno razgledni Šentanski vrh, nekaj pa nas je počasi sestopilo neposredno proti koči. Dobra hrana in prijetno uživanje na soncu, nato pa še samo dobro uro hoje do Bistriške planine, kjer nas je čakal prevoz.

Brez komentarjev.