V petek, 29. junija, smo na Farbanci podelili priznanja PZS zaslužnim članom našega društva za leto 2019 in priznanja akcije Kolesar – pohodnik 2019.

Priznanja PZS in društva za uspešno delo ponavadi podelimo na občnem zboru, ker pa je bil letošnji občni zbor izveden na daljavo, smo morali pačakati na omilitev ukrepov.

PREJEMNIKI PRIZNANJ ZA LETO 2019

Zlati častni znak: Milan Matko

Srebrni častni znak: Stanka Bastl, Zalka Grudnik, Marijan Denša, Miran Vratanar

Bronasti častni znak: Agata Ostruh, Manica Hudales, Edo Golob, Jure Krajner

Zahvala PZS: Patricija Ostruh, Marcel Rajgl

Plakete PD Nazarje: Zdenka in Marjan Gračner, Martina in Jure Zakrajšek, Primož Jelšnik, Štefan Brinovšek, Ferdinad Praznik, Srečo Uzar

Srečanje na Farbanci smo izkoristili tudi za podelitev priznanj in nagrad najboljšim tekmovalcem v akciji Kolesar – pohodnik 2019.
V lanskem letu je bilo skupno opravljenih kar 4.188 vzponov, približno 500 več kot v preteklem letu.
Pohodniki so opravili 3.496 vzponov, kolesarji pa so do Farbance prikolesarili 692-krat. Najbolj nas veseli, da število otrok, ki sodelujejo v akciji, spet lepo raste.

POVEZAVA NA REZULTATE >>>

Vsem prejemnikom priznanj ter sodelujočim v akciji Kolesar – pohodnik in iskreno čestitamo!