Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

Zadnji pohod v letu 2022 smo imeli v ponedeljek, 26. decembra 2022, na dan, ko praznujemo dan samostojnosti.

Zbralo se nas je petnajst veselih pohodnikov željnih hoje. Z mini busom smo se odpeljali v smeri Celja, Radeč, do kraja Sopota, kjer smo pričeli naš pohod po Nežini poti.

Pot je bila lepa in ne preveč strma in po dveh urah hoje smo prispeli na vrh Kuma. Tu nas je pričakalo zelo vetrovno in megleno vreme. Hitro smo poiskali toplo zavetje v planinski koči, kjer smo se okrepčali in malo odpočili.

Sestopili smo v smeri Hrastnika. Pot je bila na naše veselje in vremenske razmere dokaj suha in tako smo brez težav sestopili. Pri steklarni nas je čakal avtobus, ki nas je zadovoljne in srečne pripeljal domov.

Hvala vsem pohodnikom za udeležbo in dobro voljo na izletu.

Brez komentarjev.