Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

Kdaj: v četrtek, 2.februarja 2023 ob 17.17
Kje: v Muzeju Vrbovec v Nazarjah


Z zabavo varujemo (gorsko) naravo

Ozaveščanje o pomenu varovanja (gorske) narave je ključnega pomena za dolgoročno ohranjanje neokrnjene narave. Na delavnici bodo predstavljene in izvedene aktivnosti, ki udeležence na zabaven način poučijo o dejstvih omenjene tematike. Primerne so za vse starosti in za reševanje v skupinah, kar okrepi tudi socialne vezi. Preizkušene so bile že na planinskem taboru ter na srečanju varuhov gorske narave in bile izjemno dobro sprejete.

Barbara Arcet

je članica Planinskega društva Drava Maribor in novopečena varuhinja gorske narave. Poklic profesorice matematike je povezala z ljubeznijo do narave in tako je aktivnosti z delavnice sestavila kot snov za seminarsko nalogo na izobraževanju za naziv varuhinja gorske narave.


Brez komentarjev.