Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

Vabljeni, da se nam od 21.10 do 27. 10. 2023 pridružite na potepu po Italiji.

Sorentinski polotok skupaj z obalo Amalfi zaradi izjemnih naravnih lepot in številnih kulturno zgodovinskih zakladov velja za eno od najbolj čarobnih in tudi najbolj obiskanih turističnih destinacij v Italiji, leta 1997 pa je območje uvrščeno na Unescov seznam svetovne naravne in kulturne dediščine. Kraji, ki so bili poseljeni že v antičnih časih, danes, s svojo dih jemajočo naravo, številnimi smaragdnimi zalivčki, prikupnimi, v hrib vklesanimi vasicami in značilno italijansko ležernostjo, v najboljšem pomenu te besede, privabljajo trume turistov, tudi tistih najbolj petičnih.

Podrobnosti o potovanju in prijavnico najdete TUKAJ.
Prijava na potovanje – Balkanika – Turistična agencija
Ob prijavi navedite, da ste član PD Nazarje.

Brez komentarjev.