Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

V soboto, 9. decembra, smo se odpravili na pohod proti Kupunarju.

Ob 8.30 uri smo krenili z izhodišča v Radljah ob Dravi, sprva po markirani učni gozdni poti mimo starega gradu, ki so jo v nadaljevanju zamenjali številni kolovozi in proti vrhu tudi del gozdne ceste.

Po osvojenem vrhu smo se okrepčali pri Domu radiomaterjev in sestopili sprva v smeri prihoda, nato pa po gozdni cesti in deloma kolovozih, po krožni poti, dosegli bližino izhodišča, kjer nas je počakal avtobus.

Prijetno utrujeni smo se okrepčali s toplim obrokom in krenili proti domu. Pohod je zaznamovala lepa pokrajina, odeta v zimsko preobleko ter dobra volja, kar se je odražalo v prijetnem razpoloženju vseh pohodnikov.

Brez komentarjev.