Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

V soboto, 3. februarja, smo se v okviru PD Nazarje podali na smučanje na avstrijsko Koroško, v znani smučarski center Katschberg.


Za izlet se je prijavilo 43 smučarjev. Ob 5.15 uri smo se zbrali pred planinsko sobo, od koder smo polni pričakovanj z avtobusom krenili proti smučišču.

Najprej seveda obvezni postanek za kavo na postajališču pri Radovljici, nato mimo Jesenic v Katschberg, kjer nas je pričakala zimska pravljica s čudovitimi progami in soncem ter za ta čas previsokimi temperaturami.

Po celodnevni smuki smo v poznem popoldnevu zapustili smučišče in se zdravi ter prijetno utrujeni odpeljali proti domu. Na poti smo se ustavili na večerji v gostišču v Lescah in ob 20.30  srečno prispeli v Nazarje.

Brez komentarjev.