Spoštovani člani našega društva! Zaradi preprečevanja širjenja okužbe z novim korona virusom in ob upoštevanju priporočil Sveta za nacionalno varnost Republike Slovenije in Nacionalnega inštituta za javno zdravje bo planinsko društvo Nazarje volilni občni zbor izjemoma izvedlo na daljavo.

Poročila in plani ter predlogi za novo vodstvo organov planinskega društva Nazarje za obdobje 2020-2024 so objavljeni na naši spletni strani, v nadaljevanju objavljamo tudi navodila za potrditev poročil in za glasovanje.

Občni zbor bo izveden v petek, 22. 5. 2020, ob 18.00. Člani boste imeli čas za razpravo in glasovanje do ponedeljka, 25. 5. 2020, do 18.00.

Potrditev poročil in glasovanje bo potekalo preko elektronske pošte.

Potek občnega zbora na daljavo

Dokumentacija za občni zbor vsebuje naslednje sklope:

1. Poročila o delu in finančno poročilo za letu 2019 ter program dela za leto 2020

2. Razrešnica dosedanjim članom organov društva

3. Volitve novih organov društva za obdobje 2020-2024

4. Predstavitev smernic delovanja društva v obdobju 2020-2024

5. Prejemniki priznanj – prejemniki priznanj 2019

Dokumentacija se nahaja TUKAJ!

Navodila za potrjevanje in glasovanje:

Glasuje se o prvih treh točkah.
Na elektronski naslov pd.nazarje@gmail.com odgovorite npr.:
- potrjujem točko 1
- potrjujem točko 2
- potrjujem točko 3

V primeru, da ne potrjujete zgoraj navedenih točk oziroma posamezne točke, navedite:
- ne potrjujem točke ( 1 …)
Če katero izmed točk ne potrjujete, je zaželeno (ni pa obvezno), da dopišete razlog.

Prosimo vas, da se spodaj v mailu podpišite z vašim imenom in priimkom.

Vaš mail pričakujemo do ponedeljka, 25. maja 2020, do 18. ure.