Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

S spletno postavitvijo razstave fotografij na temo  ŠEPET GORA obeležujemo mednarodni dan gora in se pridružujemo Festivalu Alpske konvencije Brati gore.

Prispelo je 84 fotografij. 17-tih avtorjev.
Za razstavo je treba izbrati 30 najboljših. Letos bo izbor potekal  drugače, kot minula leta.
Pri izboru bo sodelovalo tudi občinstvo, svoje glasove boste lahko poslali po elektronski pošti.

Pogoji glasovanja:

- glasovanje bo potekalo od 11. do 26. decembra
- glasujejo lahko samo člani PD Nazarje, starejši od 14 let (letnik 2007)
- vsak član lahko glasuje samo enkrat
- petim fotografijam dodeli ustrezno število točk (od 5 do 1);
- za vsako oceno lahko izbere samo eno fotografijo (ocena je nedeljiva)
- podeliti mora vse točke za vseh pet mest

- na elekronski naslov PD Nazarje pd.nazarje@gmail.com je treba poslati sporočilo z naslovom: ŠEPET GORA-GLASUJEM
-v besedilu sporočila glasovalec zapiše svoj primek in nato ime ter številu točk pripiše številko fotografije, ki ji dodeljuje točke
- vsaka ocena se zapiše v svojo vrstico (glej primer)
- pri fotografijah od 1 do 9 je treba uporabiti dvomestno število, torej 01, 02, 03, … 09
- upoštevali bom samo tako poslane “glasovnice”

Primer:

Novak Janez
ŠEPET GORA-GLASUJEM
5T:   01
4T:   02
3T:   03
2T:   98
1T:   99
Namig: Postopek si olajšate, če kopirate zgornjo “glasovnico”, aktivirate e-naslov društva, “glasovnico” prilepite v sporočilo ter zamenjate številke fotografij, dodate svoj priimek in ime ter seveda “ŠEPET GORA-GLASUJEM” prilepite tudi v naslov.
To bi izgledalo tako.

Seveda si morate najprej dobro ogledati vse fotografije in izbrati svojih najljubših pet.

Fotogalerija:  ŠEPET GORA