Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Publikacije društva

Letošnji občni zbor društva je bil nekaj posebnega!


Razglas epidemije v začetku marca nam je preprečil redno izvedbo 21. občnega zbora, ki je bil obenem tudi volilni. Zato smo se odločili, da volilni občni zbor izvedemo na daljavo s pomočjo elektronske pošte.

Člani ste se odzvali na povabilo, pregledali gradivo in svoje odločitve na objavljeno gradivo sporočili na društveni elektronski naslov.

Tako smo izvolili člane organov društva za mandatno obdobje 2020 do 2024. Sestavo upravnega odbora (UO), nadzornega odbora (NO) in častnega razsodišča najdete na tej strani.

Na naslednji povezavi si lahko, če tega še niste storili,  ali pa ste vsebino že pozabili, preberete gradivo 21. občnega zbora (poročila, programi, predlog razrešnice, predlog novih organov društva in nagovor novega predsednika Davida Ermenca): povezava na gradivo zbora.

Brez komentarjev.